ANO, bude ještě hůř
Český ministr vlastnící firmu nesmí čerpat dotace z resortu, který sám řídí, nic mu však nebrání sáhnout si pro peníze, které rozděluje jiné ministerstvo. A protože premiér pod sebou žádné nemá, tudíž není ve střetu zájmů, můžou jeho firmy čerpat neomezeně jakékoliv dotace. To je princip novely zákona o střetu zájmů, která dovolí Babišovi vysávat státní pokladnu jak se mu zlíbí. Českem vyplacené dotace Brusel nikdy neproplatí, protože unijní zákon zní jinak a tamní úředníci nejsou blbí. Prostý miliardář odvedle tak bude dál beztrestně okrádat český stát, tudíž jeho občany. Až tak je to jednoduché. To by snad mohl pochopit i hlupák. Opak je pravdou. Sektě Babišovců nevadí, že jejich vůdce je prachsprostý zloděj, který je dokonce tak bezostyšný, že loupí za bílého dne. Po přijetí této novely, kterou sněmovně předloží tupí autíčkáři a proruští náckové, které si Babiš přivedl do vlády jen proto, že nechtěl být odsouzen za dotační podvod, Číst více………