Dnes slaví jednasedmdesáté narozeniny bývalý kariérní komunista a udavač represivní komunistické tajné policie zvané státní bezpečnost inženýr Andrej Babiš, který úspěšně aspiruje na post premiéra naší země, aby nás přivedl zpět do časů, kdy bylo líp. Podle řady jeho podporovatelů a voličů možných koaličních partnerů tomu tak bylo v době diktatury proletariátu před rokem 1989. Přeji vám hodně zdraví, náš prostý miliardáři od vedle, zvlášť po včerejší ráně holí do hlavy, kterou vám uštědřil na vašem mítinku bezpochyby fanatický příznivec zkorumpované Fialovy vlády. Doufám, že otřesený mozek neovlivní vaši brilantní mysl v tom smyslu, že začnete říkat lidem pravdu o tom, jak a proč jste se stal agentem StB, jak jste přišel k miliardovému majetku, jak jste v nultých letech uplácel ministry za ČSSD a ODS, proč jste vstoupil do politiky a co je skutečným cílem vašeho mesiášství.
My všichni chudobní, utiskovaní a umlčovaní nejhorší vládou od roku 1990 se těšíme na zveřejnění geniálního programu vašeho hnutí ANO, kde nám, prostým lidem, vysvětlíte z čeho zaplatíte při avizovaném snižovaní daní slibovanou prosperitu České republiky a lepší život nás a našich dětí a vnuků.